Par kompāniju

Kompānija "Mlesna" tika nodibināta 1983.gadā Šrilankā. Tā ir augstas kvalitātes Ceilonas tēju ražotājs, kuras tiek eksportētas vairāk kā 60 valstīs visā pasaulē. Tēja tiek audzēta augstkalnu Ceilonas plantācijās, kuras ir vienas no ekoloģiski tīrākajām vietām. Savas 28 gadu ilgās pastāvēšanas laikā, kompānijas "Mlesna" produkcija ieguva vairāk kā 30 zelta medaļas dažādās starptautiskajās izstādēs un gadatirgos.

Tējas lapas tiek savāktas ar rokām un apstrādātas pēc dažādām tehnoloģijām. Lai tējas garša un aromāts saglabātos ilgāk, iepakojumu izgatavo no speciālas pārtikas folijas. Kompānija "Mlesna" izmanto savas produkcijas iepakojumam arī koka kastītes, lādītes un lādes, kuru izgatavošanai izmanto vērtīgas koka šķirnes, pītus niedru groziņus, maisiņus no bifeļa ādas, metāliskas bundžiņas, kas ir izrotātas ar reljefa spiedumu un roku apgleznojumu, kā arī porcelāns.

SIA "Aned Plus" ir oficiālais "Mlesna" tējas pārstāvis Latvijs un Lietuvas valstīs jau 15 gadus. Mūsu veikalā tiek piedāvāts pilns "Mlesna" produkcijas sortiments, kurā ietilpst vairāk kā 200 tējas šķirņu, starp kurām ir: melnā, zaļā, unikālā pēc savām īpašībām sudraba tēja, liela tēju izvēle ar dabīgiem aromatizētājiem, zāļu un ārstnieciskās tējas. Turklāt, Jūs varēsiet kaut ko iegādāties sev vai saviem draugiem no plašā aksesuāru un dāvanu klāsta.

Mūsu veikalu pārdēvēji-konsultanti palīdzēs Jums izvēlēties tādu tējas šķirni, kura ir paredzēta tieši Jums un atbilst Jūsu izsmalcinātajai garšai.